středa 21. března 2012

BORIS GEORGUIEV IN PRAGUE/ ACRO+ASHTANGA FUSION


V polovině února  navštívil Prahu vyjímečný učitel acro a ashtanga jógy Boris Georguiev z Vídně.
Na workshopu ashtangy nám představil s jakou lehkostí a jemností se lze věnovat "ashtanze". Boris neučí pozicím, ale principům vedoucí k větší svobodě a respektu těla (překvapivě jsme se učili např. chodit).
Acroyoga byla velice vydařeným workshopem protínajícím jak akrobatickou, tak terapeutickou stránku. Rozmanitá byla i skupina: od profesionálních akrobatů a "cirkusáků" po různé terapeuty a čistokrevné jogíny!

In the middle of cold February Prague hosted Vienna-based Boris Georguiev, a distinguished teacher of ashtanga vinyasa yoga and acroyoga . Boris is known for his gentle and soft approach to ashtanga yoga. He doesn't teach poses; his approach is based on principles leading to greater freedom and therapeutic effects on the body (surprisingly, we for example learnt how to walk). The acroyoga workshop was very successful, too, combining acrobatic and therapeutic aspects which together created a very exciting and relaxing whole. The mixture of participants was indeed inspirational, from professional acrobats and therapists and pure yogis!

zde je pár fotek, krásné barevné nafotil talentovaný profi fotograf Hofik, snad se nebude zlobit, když tu pár zveřejním. Jeho stránky naleznete zde. Odkaz na zbytek jeho fotek zde.Za ostatní perfetní fotky můžeme poděkovat Alici.

here are some pictures: colour photos are done by Petr Hoffelner, check his web site here and the rest of acro photos here,  black and white pictures done by yoganaut.
Žádné komentáře:

Okomentovat